HEMEN ARAKONUM

Rahmanlar adaklık kurban satış yeri

Anasayfa » Uncategorized » Rahmanlar adaklık kurban satış yeri

Rahmanlar adaklık kurban satış yeri merkezi bir yerdedir. Bütün Rahmanlar sakinleri, kolaylıkla ulaşabilir. Kuruluşumuz, her Müslüman’ın yerine getirmesi vacip olan kurban kesim işlerinde, adak ve akika işlerinde, güncel çözümler sunmaktadır. Adak, insanın bir şeyi adamasıdır. İnsana veya başka bir yaratılmışa kurban kesilmez. Allah’a, Allah’ın adıyla kurban kesilir. Allah’a, bir işin olması karşılığında adak adayacağınıza söz verdiğiniz zaman, o adağı kesmelisiniz. Çocuğunuz dünyaya geldiği zaman, Allah’a şükür vesilesi ile kesilen kurbanlara da akika denilmektedir. Bütün bu kurban ibadetlerinde, firmamız size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Şehir hayatının gelişmesi ve köy hayatının tamamen ortadan kalkmaya başlamasıyla birlikte, kurban işleri için özel tesisler olmazsa olmazlar içerisine girmiştir. Özellikle Kurban Bayramında, hızlı ve temiz kesim yapan bir tesis, büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Firmamız, bu kutsal vazifenizin huzur içerisinde ihya edilmesi için, en güncel çözümlerle hareket etmektedir. Birinci sınıf hizmet anlayışıyla, en hijyenik kurbanlık ve adaklık hayvan satışı yapılmaktadır.

Hayvanlar, binek, et ve süt gibi ihtiyaçlar için yaratılmıştır. İnsana hizmet için yaratılan hayvanlara, eziyet etmek doğru değildir. Özellikle kesim işlemlerinde, acı çektirmek doğru değildir. Dinimizin kesim usullerini en iyi şekilde bilen elemanlarımız,

Rahmanlar adaklık kurban satış yeri hizmetlerinde, aradığınız mükemmel kaliteyi sunmaktadır. Adaklık, akikalık ve kurbanlık hayvan satışında, bu hayvanların İslami usullere göre kesiminde, gerekli eğitime sahibiz. Bu nedenle, gözünüz arkada kalmasın. Misafirimiz olun ve size bir çay ikram edelim. Kesilmesini istediğiniz hayvanı seçin. Vekâleti bize verin ve siz çayınızı yudumlayın. Çayınız bitmeden kesim ve parçalama işlemlerini bitirelim.

Güler yüzlü hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız, hayvanlara eziyet etmeden en doğru şekilde bakımını gerçekleştirmektedir. Gerek satışta olsun, gerekse kesim işlemlerinde olsun

Rahmanlar adaklık kurban satış yeri kategorisinde, en doğru usulleri tercih ediyoruz. Kurban kesim işlemlerinde gerekli olan bütün hizmet anlayışını, çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kar yağışlı soğuk kış günlerinde, çok sıcak yaz günlerinde ve yağmurun hiç dinmediği günlerde, adaklık hayvan satış işlemlerine devam ediyoruz.

Benzer Konular