HEMEN ARAKONUM

Adaklık Hakkında

Anasayfa » Adaklık Hakkında

Kadıköy Adak Kurbanlık Hakkında


Adak kurbanlarınızı isteğiniz doğrultusunda ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımını kendimiz ve sizlerle beraber yapıyoruz. Aş evlerine, mahalle muhtarlıklarına, Kur’an Kurslarına ve de kurbanlık bağış kabul eden tüm kurumlara teslim ediyoruz. İsterseniz whatsapp’tan görüntülü veya video çekimi ile isminizi söyleyerek kurban ve adaklıklarınızı kesiyoruz. evinize kadar istediğiniz şekilde etlerinizi parçalayaıp ayrı ayrı poşetlerin içinde pay ederek karton kutularla teslim ediyoruz. Ödemeyi elden veya hesap numaramıza gönderim yapabilirsiniz. Gelip yerimizi görebilirsiniz. Kendiniz kurbanınızı beğenip seçebilirsiniz. Sizin yanınızda kesim ve paketleme İstek doğrultusunda yapılmaktadır.

YERİMİZ MALTEPE BAŞIBÜYÜK MAHALLESİ MUHTARLIK YANINDAYIZ. 0537 635 82 82 – 0216 421 25 16 NOLU TELEFONLARDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

NOT: Mobil araçlarımızla isteğiniz doğrultusunda iş yerlerinize, inşaatlarınıza, düğünlerinize, özel günlerinize servis ve kesimimiz ücretsiz olarak İstanbulun ilçelerine hizmetimiz vardır.
Malımızı kendimiz Anadoludan köylerden kendi araçlarımızla topluyoruz. Onun içinde her bütçeye uygun adak kurban,
yılın 12 ayı 365 gün devamlı bulunmaktadır. Kesenize uygun fiyatlarla canlı kilo fiyatımızda küçüklüğüne büyüklüğüne göre satmaktayız. Fiyatlarımızı ucuz görüpte kalitesiz bir hayvan alıyoruz sanmayın. Kendimiz köylerden birer ikişer olarak topluyoruz. Değerli müşterilerimiz Sürümden kazanıyoruz.
Bizimle tanışmanız sizin, Sizinle tanışmamız bizim kazancımızdır.

ANADOLU YAKASINA ÜCRETSİZ SERVİS VE KESİMİMİZ VARDIR.

Nasıl bir et yediğimizi tam olarak bilmemiz lazım!… Düğünde, dernekte, hastalıkta, sağlıkta, ameliyatta, çocuğunuz dünyaya geldiğinde, askere uğurlarken, terhiste, hacca giderken,
hac dönüşünde, ev alırken, iş kurarken, araba alırken, merasim ve açılışlarda, kaza, bela ve sıkıntıya düşmemek, düşüldüğünde hafif zararla atlatmak veya herhangi bir murada ermek
için, o muradın tahakkukuna yardımcı olsun niyeti ile (kurbanı vesile kılarak) karşılığını tamamen Allah’tan dileyerek, kurban adadı iseniz bu ibadetin kararı sizden, yardımcı olması bizden.

Aracınızla veya araç kiralayarak, vakit harcamadan, nereden nasıl alayım, nasıl kesip halledeyim telaşına düşmeden,(canlı kilo fiyatı ile)her cins büyük ve küçükbaş, sağlıklı ve semiz hayvanlarla
maltepede adak kurban hizmetini veriyoruz. Adak kurban için en uygun fiyat ve hijyenik ortamı sizlere sunuyoruz.

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Sektörde üstün hizmet anlayışı ve titiz çalışmaları ile hızla büyüyen firmamız, çağın şartları gereği kurumsallaşmak ve daha iyi hizmet vermek için profesyonel ekibiyle Faaliyet konusunda her geçen gün büyümeye devam etmektedir.Firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerin başında, müşterimiz kurbanını seçtikten sonra islami usullere göre kesiyoruz,ön görüldüğü gübi parçalıyor hijyenik ortamda paketleyip müşterimizin evine teslim ediyoruz.
Kesimlerimiz İslami usullere uygun olarak, konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Kurbanınız adınıza kesilip, işlenip ayağınıza hazır geliyor. Hayvan Pazarlarına gitmeye gerek kalmadan sitemizden irtibat kurarak kurbanlık alımı yapabilirisiniz…

Kadıköy Adak kurban satışı ve kesimi konusunda hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmuştur. Firmamızda büyükbaş ve küçükbaş olmak üzere adaklık kurbanlarımız vardır. Adaklık kurbanlarımızın tamamı her ay düzenli veteriner kontrolüne girmektedir. Adak kurban ihtiyacınızı beklentilerinizin üstünde karşılayacağımıza emin olabilirsiniz. Hayvanlarımız gün içerisinde gezen ağıla tıkılı kalmayan hayvanlardır. Bu yüzden de etinin lezzeti tartışılmayacak kadar mükemmeldir. Durumu olmayan ailelere vereceğiniz en güzel hediye şüphesiz yiyemedikleri ettir. Bunu da kaliteli ve lezzetli bir şekilde hediye etmek istiyorsanız firmamızın hayvanlarını adaklık kurban olarak tercih edebilirsiniz. Adak kurban satışı yapan birçok firmaya göre daha güvenli hizmet vermekteyiz.

Düğünde, dernekte, hastalıkta, sağlıkta, ameliyatta, çocuğunuz dünyaya geldiğinde, askere uğurlarken, terhiste, hacca giderken, hac dönüşünde,ev alırken, iş kurarken, araba alırken, merasim ve açılışlarda, kaza, bela ve sıkıntıya düşmemek, düşüldüğünde hafif zararla atlatmak veya herhangi bir murada ermek için, o muradın tahakkukuna yardımcı olsun niyeti ile (kurbanı vesile kılarak) karşılığını tamamen Allah’tan dileyerek, kurban adadı iseniz bu ibadetin kararı sizden, yardımcı olması bizden.

Aracınızla veya araç kiralayarak,vakit harcamadan,nereden nasıl alayım,
nasıl kesip halledeyim telaşına düşmeden,(canlı kilo fiyatı ile)her cins
büyük ve küçükbaş,sağlıklı ve semiz hayvanlarla maltepede adak kurban hizmetini veriyoruz.Adak kurban için en uygun fiyat ve hijyenik ortamı sizlere sunuyoruz.

Adınıza vekaleten, emanete riyayet ederek, adak, kurban veya ev ve iş yerinizde
tüketebileceğiniz % 100 helal ve güvenilir. Adak Kurban ihtiyaçlarınız için bize ulaşınız.